Taşucu Yat Programı

Silifke Taşucu Yat Turu Programı :
 

  • 10:00 Taşucu Limanından hareket...
  • 10:30 Barbaros Koyu yüzme molası..
  • 12:30 Dana adası öğle yemeği ve yüzme molası
  • 14:30 TİSAN (Aphrodias) Koyu,  Kösrelik Adası yüzme molası
  • 16:30 Boğsak yüzme ve meyve molası
  • 18:00 Dönüş Taşucu Limanı....

İsteğe bağlı olarak gruplara özel tur programında değişiklik yapılır.
Mersin – Taşucu – Mersin arası Gidiş - Dönüş Ulaşım
Silifke Taşucu Tekne Turu İçeriği özetle;
“Muhteşem turumuz 10:00 gibi teknemizin Taşucu limanından kalkması ile başlar. Yatlarımızın gideceği ilk koy olan Boğsak koyu ve adasına doğru yol alırken tekne personelimiz sizlere adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk Boğsak koyuna vardığımızda; doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. İlk molanın ardından doğu Akdeniz’in en büyük adasına çeşitli animasyonlar eşliğinde demirlenir ve yüzme molası verilir. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak; Balık, Salata, Patates ve Makarnadan oluşan menümüz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz. (Balık sevmeyen misafirlerimmiz için tavuk yada köfte alternatifli menümüz servis edilecektir.) Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Animatör eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer koyumuz olan dünyanın 13. en güzel koyu ve adası olan Muhteşem güzellikteki Tisan koyuna hareket edeceğiz. Akdeniz!in bu nadide koyunda Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek.. Bu muhteşem Koydan ayrılıp kara yolu olmayan Barbaros Koyuna geçip bir süre burada yüzme molası verdikten sonra Taşucu limanına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız sonra 18:00de yatlarımız Taşucu’na geri dönüşle bu unutulmaz turumuz tamamlanacak.”
Bu bahsetmiş olduğumuz rota Doğu Akdeniz’in en güzel en güvenli adaları & koyları olup tamamen bakirdir. Buraların tek sahibi olan yunusları ve caretta - carettaları ve deniz foklarını görme şansınız çok yüksektir bu rota üzerinde…..

Yat Turumuz ya da Teknemiz ile alakalı her türlü bilgi, rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Geç olamadan Hemen Şimdi Arayın yerinizi ayırtmayı unutmayın !
Bilgi Rezervasyon Tel: 0 324 741 30 11 *** 0 507 268 47 64

BARBOROS KOYU

Geri Dön

Turlar ve Diğer Hizmetler Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşın

0 324 741 30 11

0 535 027 02 02

0 507 268 47 64

Taşucu Merkez Yat limanı içi - Taşucu/Silifke/Mersin