Silifke Yat Turları

Silifke Tasucu Tekne turları mersin silifke tekne turları yada mersin yat turları silifke yat gezisi bize göre silifke tisan yat turları genellemek gerekkirse doğu Akdeniz de en güzel yat turu ism mersin tasucu tisan yat turlarıdır.

Silifke Göktuğ yatçılık olarak bölgenin en iyi donanımına ve yolcu kapasitelerine sahip yatlarımızla en iyisini yapma ve hizmet anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Yatlarımız bu bölgedeki en büyük ve en iyi teknik donanıma sahip yat olup 28 metre7.5 genişliğinde 135 kişi kapasite 27 metre 7 metre genişliğinde 120 kapasiteye sahiptir.

Baharların ve yazların Bütün Güzelliğini Mersin silifke Tasucu Tisan Tekne turları mızda bizimle yaşayın..

Silifke Taşucu Yat Turlarımızda

Fiyata dâhil olan hizmetlerimiz arasında sizi bulunduğunuz şehirden yâda yazlığınızdan lüks klimalı servisler gidiş dönüş ulaşımınız sağlanır.Servis Araçlarımız son model olup hepsi lüks ve klimalı olup susanoglu atakent den sabah 09:30 da saatlerinde hareket etmektedir. susaongolu Taşucu arasında ana arterlerden ve yazlıklardan rezervasyon sırasında belirtmiş olduğumuz yer ve saatte sizleri servis araçlarımız alıyor aksam tur sonunda sizi aldığımız yere geri bırakıyoruz.( Yani hizmetlerimiz arasında evinizden otelinizden yazlığınızdan yata getiriyoruz ve yine aynı şekilde tur sonunda sizleri evlerinize bırakıyoruz) sabah 9:30 de susanoglu atakent den servisle alıp aksam yat turmuzdan sonra servislerimizle geri susanoglu yazlıklarına yada otelinize  bırakmaktayız.

Goktug yatcilik sizleri Silifke Taşucu Barbaros Koyu,Dana Adası,Tisan yarımadası ve Boğsak koyu sizi bu güzellikleri yasamaya davet ediyor..            

Mersin silifke Taşucu tisan tekne turlarımız her gün Taşucu limanından sabah 10 başlar ve aksam 18:00 de geri silifke Taşucu limanında sona erer. Tur programı dahilinde sırasıyla silifke Boğsak koyu, silifke Dana adası, silifke Tisan yarım adası ve silifke Barbaros koylarında ve adalarında yüzme ve yemek molaları verir.Bu bahsetmiş olduğumuz rota Doğu Akdeniz’in en güzel en güvenli adaları & koyları olup tamamen bakirdir.Buraların tek sahibi olan yunusları ve caretta - carettaları ve deniz foklarını görme şansınız çok yüksektir bu rota üzerinde…

Turlarımızda öğle yemeği meyve ikramı 4 yerde yüzme molası, Gün boyu müzik Eğlence, animasyonlar, yarışmalar, davul ve köpük showlar eşliğinde unutulmaz bir gün dahildir… Öğle yemeğin de Balık, Makarna, Patates cipsi ve salata (Balık yemeyenler için tavuk yada köfte seçenekleri vardır). Dönüşte ise Mevsim Meyvesi ikramı da fiyata dahil olan hizmetlerimizdendir.

Bütün sıcak & soğuk ve alkollü & alkolsüz içecekler yatımız barında mevcut olup makul ücret karşılığında temin edebilirsiniz.

Göktuğ Yatçılık personellerimiz tarafından silifke tekne turlarımızda talep ettiğiniz takdirde rezervasyon sırasında belirtmek şartı ile doğum günü evlilik&tanışma yıldönümleriniz büyük bir coşku ve heyecan içerisinde kutlanır. 

Fiyata dâhil olan hizmetlerimiz arasında sizi bulunduğunuz şehirden yâda yazlığınızdan lüks klimalı servisler gidiş dönüş ulaşımınız sağlanır.Servis Araçlarımız son model olup hepsi lüks ve klimalı olup Adana dan sabah 07:00 da Tarsus dan 07:40 Mersin den 08:00 Erdemli 08:55 de Kızkalesi 09.20 de Susanoğlu (Atakent) :09.30 da saatlerinde hareket etmektedir. Adana Taşucu arasında ana arterlerden ve yazlıklardan rezervasyon sırasında belirtmiş olduğumuz yer ve saatte sizleri servis araçlarımız alıyor aksam tur sonunda sizi aldığımız yere geri bırakıyoruz.( Yani hizmetlerimiz arasında evinizden otelinizden yazlığınızdan yata getiriyoruz ve yine aynı şekilde tur sonunda sizleri evlerinize bırakıyoruz)

Kısaca Özetle FİYATA DAHİL OLANLAR :
  • Öğle yemeği; Balık, Makarna, Patates cipsi ve salata (balık yemeyenler için tavuk yada köfte)
  • Mevsim Meyvesi
  • Gün boyu müzik Eğlence, animasyonlar, yarışmalar, davul ve köpük showlar eşliğinde unutulmaz bir gün ve eğlence
  • 4 yerde yüzme molası, Boğsak koyu, Dana adası, Tisan yarım adası ve Barbaros koyları ve adaları (Doğu Akdeniz’in en güzel,güvenli ve bakir adaları ve koyları )
  • Son model lüks klimalı servis araçlarımızla gidiş dönüş ulaşımınız imkanı

Adana * Tarsus * Mersin * Çeşmeli * Tömük * Arpaç * Erdemli * Kızkalesi * Susanoğlu ve Kapızlı dan

Turlar ve Diğer Hizmetler Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşın

0 324 741 30 11

0 535 027 02 02

0 507 268 47 64

Taşucu Merkez Yat limanı içi - Taşucu/Silifke/Mersin