Ottoman G

Göktuğ Yatçılık ailesinin Yeni Üyesi Ottoman G yatımız 19 metre 55 kişiliktir.Yeni Yatımız sizlere ve Gruplara özel turlar için Dizayn edilmiştir. Ailece,iş veya özel arkadaş grubunuz ile Özel günlerinizde yapacak olduğunuz turlarda Kendinize özel kiralayabilir ; Silifke * Taşucu’nun muhteşem koylarının, adalarının  sahillerinin güzelliğini görmek, gezmek ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız en güzel yatlarımızdan biri olan Otaman G hizmetinizdedir.
Sizin için özel günleriniz bizim için çok değerli, o en unutulmaz anlarınızı teknelerimizde yaşamaya ne dersiniz…

BOY : 19 MT
EN : 6 MT
MAKİNA : 220 HP
ELECTRİK : 24 V-12-220V
JENERATÖR : 10 Kwa
TATLI SU TANKI : 2 TON
PİS SU TANKI : 2 TON
SOYUNMA KABİNLERİ : KABİN + Geniş mutfak
MÜZİK SİSTEMİ : Profesyonel disko müzik sistemi
WC : EV TİPİ WC
YOLCU KAPASİTESİ : 55 + PERSONEL

GENEL BİLGİLER:
2 Katlı oturma alanı güneş yatağı, geniş ve büyük bir bar,Çift Direkli, kıç taraf da büyük geniş yüzme platformu ve denize inme merdivenleri köpük makinası mevcuttur.Masa ve sandalyeler.
Göktuğ Yatçılık ailesinin Yeni Üyesi Ottoman G yatımız 19 metre 55 kişiliktir.Yeni Yatımız sizlere ve Gruplara özel turlar için Dizayn edilmiştir. Ailece,iş veya özel arkadaş grubunuz ile Özel günlerinizde yapacak olduğunuz turlarda Kendinize özel kiralayabilir ; Silifke * Taşucu’nun muhteşem koylarının, adalarının  sahillerinin güzelliğini görmek, gezmek ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız en güzel yatlarımızdan biri olan Otaman G hizmetinizdedir.
Sizin için özel günleriniz bizim için çok değerli, o en unutulmaz anlarınızı teknelerimizde yaşamaya ne dersiniz…

Turlar ve Diğer Hizmetler Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşın

0 324 741 30 11

0 535 027 02 02

0 507 268 47 64

Taşucu Merkez Yat limanı içi - Taşucu/Silifke/Mersin